Mēs vēlējāmies redzēt visu labā, vecā, uzticamā 10G tīkla potenciālu apvienojumā ar modernu centrālo procesoru. CCR2116-12G-4S+ ļauj aizmirst par CPU ierobežojumiem iestatījumos. Tāpat kā tā jaunākais brālis — apbrīnojamais CCR2004, arī šim maršrutētājam ir jaudīgs Amazon Annapurna Labs Alpine centrālais procesors.
Bet ar 16 kodoliem, kas darbojas 2 GHz frekvencē, šis CCR brokastīs ēd otru. Piemēram, mēs redzam viena kodola veiktspējas pieaugumu vismaz par 15%. Un tas ir vissvarīgākais aspekts, kad runa ir par smagām darbībām, kuru pamatā ir katra savienojuma apstrāde. Piemēram, piemēram, rindas. CCR2116-12G-4S+ nosaka jaunu viena kodola veiktspējas standartu visā CCR produktu saimē! Un tas atbalsta 3. slāņa aparatūras izkraušanu!
Acīmredzot, lai izmantotu šo spēku, jums ir nepieciešams pareizais savienojums. Ir četri 10G SFP+ porti. Viņiem ir atsevišķa pilna dupleksa līnija, kas savienota ar Marvell Aldrin ģimenes slēdža mikroshēmu. Tad mums ir Gigabit Ethernet porti. 12 no tiem darbojas caur Marvel mikroshēmu. Un ir vēl viens Gigabit ports, kas ir tieši savienots ar centrālo procesoru. Pārvaldības nolūkos.
Katrai 4 portu grupai ir atsevišķs pilndupleksais savienojums ar slēdža mikroshēmu. Šeit nav sašaurinājumu. Lielākajā daļā iestatījumu varat sagaidīt slēdžiem līdzīgu caurlaidspēju. Jaunās paaudzes procesori piedāvā pārsteidzošu veiktspēju. Ja skatāmies uz CCR1036 — jaudu ar 36 kodolu centrālo procesoru, jaunais CCR2116 var viegli dubultot veiktspēju. 16 kodoli pret 36 kodoliem. Dubults sniegums. Vai pat vairāk.
Ja esat diezgan liels ISP, kas nodarbojas ar dinamisku maršrutēšanu, masveida BGP, sarežģītiem ugunsmūra noteikumiem un sarežģītu pakalpojumu konfigurāciju kvalitāti. Šī ir jums piemērotākā ierīce. Neapstrādātas jaudas un lietderības kombinācija ar uzticamu 10G tīklu. Un jā, tāpat kā jebkurai ISP līmeņa ierīcei, mēs esam iekļāvuši divu lieku barošanas avotu. Tātad jums ir par vienu lietu mazāk, par ko uztraukties.
CCR2116-12G-4S+: laika pārbaudīta tehnoloģija, kas izstrādāta nākotnei.